Комунальники Ніжина отримали автовишку 18 м з відвалом для прибирання снігу
Нова телескопічна автовишка з робочою висотою 18 м та 300-кілограмовим навантаженням робочого кошика з електроізоляцією 1000 В стала новим придбанням комунального підприємства в Ніжині, що на Чернігівщині.
![автовишка уак 18 м](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_510,h_765/https://uak.ua/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp-image-2023-12-15-at-12.17.jpg)
Робоча висота 18 м є найбільш затребуваною серед тих, хто має наміри купити автовишку.
![автовишка УАК-18](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_1024,h_683/https://uak.ua/wp-content/uploads/2023/12/1whatsapp-image-2023-12-15-at-12.18-1024x683.jpg)
![автовишка уак-18 м](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_884,h_585/https://uak.ua/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp-image-2023-12-15-at-12.18.jpg)
Робота на висоті хоч і є основною для автовишки УАК АГП-18, але в цьому випадку – не єдиною. Цікавим доповненням конструкції цього телескопічного автогідропідйомника стала наявність фронтального поворотного снігоочісного відвалу, який почепили попереду кабіни базового шасі*. Таке комбіноване рішення дає змогу значно зекономити комунальникам на витратах на спецтехніку, так як одна й та сама вантажівка працюватиме і як автогідропідйомник, і як снігоочисна машина.
![WhatsApp-Image-2023-12-15-at-12.28](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_979,h_653/https://uak.ua/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp-image-2023-12-15-at-12.28.jpg)
Рекомендуємо скористатися досвідом ніжинського комунальника, щоб вийти переможцем у ситуації, коли бюджет обмежений, а потрібно придбати одразу два види спецтехніки, включаючи вантажні автомобілі.
*Базове шасі УАК (маз-4371), яке використали для встановлення автогідропідйомника та снігоочисного відвалу, завезено в Україну наприкінці 2021 року.