Отримали для виробництва спецтехніки партію шасі IVECO T-Way 6х6
Отримали 3 нових повнопривідних шасі від партнера – компанії AMAKO. Як вважаєте, саме яка спецтехніка на базі шасі IVECO T-Way 6х6 незабаром поїде з нашого майданчика?
До речі, про нову серію вантажівок T-Way – це новинка для українського ринку. Ще в 2021 року ця нова серія стала послідовником знаної лінійки IVECO Trakker, але через війну її поява в Україні сталася із запізненням. Це важка і дуже продумана з точки зору експлуатації вантажна автотехніка, яка здатна працювати в надскладних умовах. Інтер’єр кабіни схожий з ергономічним та стильним інтер’єром кабін в тягачах S-Way. Шасі продумано до дрібниць і підготовлено для монтажу додаткового обладнання.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_1024,h_671/https://uak.ua/wp-content/uploads/2023/08/whatsapp-image-2023-08-08-at-12.21.20-1-1024x671.jpeg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_1024,h_689/https://uak.ua/wp-content/uploads/2023/08/b57ca68f-855e-4f68-91f6-7037ce197bbb-1024x689.jpg)
Незабаром у вас буде можливість побачити нові спецмашині в дії.